Betónové výrobky - betónové žumpy, vodomerné šachy, betón na murovanie, preprava betónuBetónové výrobky - betónové žumpy, vodomerné šachy, betón na murovanie, preprava betónuBetónové výrobky - betónové žumpy, vodomerné šachy, betón na murovanie, preprava betónuBetónové výrobky - betónové žumpy, vodomerné šachy, betón na murovanie, preprava betónuBetónové výrobky - betónové žumpy, vodomerné šachy, betón na murovanie, preprava betónuBetónové výrobky - betónové žumpy, vodomerné šachy, betón na murovanie, preprava betónuBetónové výrobky - betónové žumpy, vodomerné šachy, betón na murovanie, preprava betónuBetónové výrobky - betónové žumpy, vodomerné šachy, betón na murovanie, preprava betónuBetónové výrobky - betónové žumpy, vodomerné šachy, betón na murovanie, preprava betónu

Betónové vinohradnícke stĺpiky

Vyrábame betónové stĺpiky pre oporu do ovocných sadov, stĺpiky do viníc, stĺpiky pre oplotenie.

Betónové stĺpiky s prierezom 8x8 cm a dĺžkou 240 cm a 260 cm sú vhodné pre aplikácie, kde vyžadujeme dlhoročnú životnosť, pevnosť a odolnosť voči vandalizmu. Sú vyrábané z kvalitného vibrolisovaného betónu.

Vinohradnícky stĺpik

Rozmery (mm)Hmotnosť(kg)
80/80/240036
80/80/260039
Vinohradnícky stĺpik

Kontaktný formulár - cenová ponuka - betónové stĺpiky

Meno:
E-mail:
Telefón:
Správa:

Použitie:

Betónové vinohradnícke stĺpiky slúžia ako oporné stĺpiky drôteného vysokého alebo stredného vedenia vinných kríkov. Radové stĺpiky slúžia ako opora pre vinné kríky vo vnútorných radoch, koncové stĺpiky ako opora krajných radov. Tieto betónové stĺpiky na plot je možné používať aj pre normálne ploty s drôteným pletivom.

U nás kúpite kvalitné betónové stĺpiky na plot za priaznivé ceny. Betónové plotové stĺpiky sú pevné a odolné voči mrazu a nepriaznivému počasiu. Na kvalitu našich výrobkov sa môžete stopercentne spoľahnúť.