Betónová prefabrikovaná garáž

Spoločnosť PREFA-STAV už tradične vyrába a dodáva prefabrikované železo-betónové garáže ZBG99. Betónové garáže tzv. prefabrikované garáže si stále držia významné miesto na trhu montovaných garáží nielen u nás. Betónová garáž vás príjemne prekvapí cenou a rýchlosťou dodania.

Prefabrikovaná betónová garáž ZBG-99

 

ROZMERY BETÓNOVEJ GARÁŽE (mm) 5500/3150/2340 mm
HMOTNOSŤ (kg)7 000 kg
UŽITOČNÁ PLOCHA15,9 m2
Betónová prefabrikovaná garáž

 

Prefabrikované betónové garáže

Betónové garáže ponúkajú Vášmu vozidlu kvalitnú ochranu a vysokú úroveň komfortu. Prefabrikované betónové garáže sa vyrábajú z vysokokvalitného betónu a dodávajú sa v širokej škále rozmerov. 

Betónové garáže - použitie

Betónové garáže sú určené na parkovanie osobných a dodávkových automobilov, môžu slúžiť ako príručné sklady a pod.

Doprava

Betónové garáže sa prevážajú na požadované miesto špeciálnymi transportnými vozidlami.  

Garáž pozostáva z jedného prefabrikátu so zabudovanou oceľovou zárubňou. 
Dodáva sa samostatne alebo s oceľovu dvojkrídlovou bránou a zámkom. 

Uvažujete nad zaobstaraním garáže? Betónové prefabrikované garáže vám ušetria čas aj peniaze. Ako je to možné? Garáže sú vyrábané sériovo, čo umožňuje znížiť cenu na minimum. Obstaraním betónovej garáže, tak ušetríte až 60% nákladov spojených s klasickou murovanou výstavbou.

Doprajte svojmu autu betónovú prefabrikovanú garáž. Betónové garáže chránia Vaše vozidlo a môžu slúžiť aj ako príručné sklady.

Štandardné železo-betónové garáže sú riešené ako samostatne stojace stavebné objekty. Z jednotlivých garáží možno jednoduchými úpravami zhotoviť dvojgaráž, prípadne ich navrhnúť ako radové. Výrobok sa dá použiť aj na iné účely - napr. ako predajné stánky, rozvodne pre technické zariadenia, sklady, dielne, záhradné domčeky a pod.

Máte záujem o betónovú garáž? 

Meno:
E-mail:
Telefón:
Správa: