Betónové skruže

Betónové skruže slúžia na budovanie studní, šácht a podzemných nádrží na vodu a stavieb podobného charakteru. Studňové skruže sú mrazuvzdorné a trvanlivé. 

Betonáreň Prefa Podlužany

Na výber betónové šachty v rôznych rozmeroch
tel./fax
: 038/768 21 86
tel.: 038/768 23 06
       038/768 23 07
mobil: 0903/73 02 82
e-mail: prefastav3@prefastav.sk

Betónová skruž

ROZMERY BETÓNOVEJ SKRUŽE (mm)HMOTNOSŤ (kg)
Ø 1000/500280
betónové skruže

Naše studňové skruže sú vhodné nielen pre studne, ale tiež napríklad na odvod dažďovej či odpadové vody a pre šachtové kanalizačné systémy.

betónové skruže

Betónové skruže - predaj a výroba

Betónové studňové skruže 

  • Studňové skruže slúžia na budovanie studní, šácht a podzemných nádrží na vodu. Sú ekologické, odolné voči mrazu a ďalším vplyvom prostredia, sú rozmerovo stále a trvanlivé. Skruže na studne majú valcovitý tvar a z dôvodu presnejšieho a ľahšieho uloženia sú tvarované pre ľahké spojenie.
  • Betónové skruže sú používané k najrôznejším vstupom pod terén. Skruže sú ponúkané v rôznych rozmeroch a variantoch s príslušenstvom.
  • Betónová šachtová skruž je zvislý stavebný dielec s jednotným priečnym profilom s výnimkou miesta spojov. Je súčasťou šachty.

Materiál

  • Betónové skruže sú vyrábané z vibrolisovaného betónu. K výhodám patrí predovšetkým pevnosť, skruže bez väčších problémov vydržia aj náročnú manipuláciu. Ďalej stálosť a odolnosť voči mrazu. Betónové skruže slúžia na budovanie studní, šácht a podzemných nádrží na vodu.

Kontaktný formulár - cenová ponuka - betónové skruže

Meno:
E-mail:
Telefón:
Správa: